Fotbal

Momentálně v oddílu TJ Sokol Vendolí nepůsobí žádné fotbalové družstvo. Družstvo mužů se odhlásilo po konci sezóny 2015/2016.

Příští rok na podzim, teda do další sezóny 2019/2020 se budeme snažit přihlásit mužstvo mužů do fotbalové soutěže, nebude to lehké, ale minimálně se o to pokusíme. Začali jsme na tom intenzivně pracovat. A jeví se to jako velmi pravděpodobné.

Od úterý 12.2.2019 se spustily tréninky. Tréninky jsou každou neděli od 15:00 a úterý od 18:00 - s sebou nosit věci na ven i dovnitř.  Sraz je vždy 10 minut před začátkem tréninku. Každý je vítán a budeme se těšit.

I když se u nás fotbal nehraje, tak se nadále snažíme objíždět futsalové turnaje a také turnaje v malé kopané. Tým vždycky tvoří členové z členské základny.

O dalším vývoji sportovního dění Vás budeme informovat v této sekci nebo na hlavní stránce v aktualitách.

TJ Sokol Vendolí