Již druhým rokem se konala Sokolská taneční zábava s ABC Rock Boskovice!

Dne 24.11.2018 jsme pořádali již druhým rokem po sobě Sokolskou taneční zábavu s ABC Rock Boskovice.

Po loňské dobré zkušenosti jsme kapelu pozvali znova a oni velice rádi přijeli.

Zábava začínala ve 20:00 a již pár minut před osmou hodinou byla u vstupu fronta. Což značilo velkou účast. A taky jo, na zábavu dorazil velký počet lidí, kolem 140 a když jsme přičetli kapelu, členy TJ Sokol Vendolí kteří dorazili, obsluhu (sloužili též členové TJ Sokol), tak se ten večer v Sokolovně pohybovalo okolo 18O lidí, což je super a jsme za to velice rádi.

Zábava probíhala celý večer v klidu a v pohodě. Všichni se bavili, zpívali, tančili a zhruba kolem půl 3 ráno přestala hrát kapela a pozvolna jsme končili a lidé odcházeli. Bylo to super a my jsme si to užili!

Děkujeme moc Všem kteří dorazili, za účast na této akci. Jsme velice rádi že jste přišli a že za náma Sokolama stále chodíte. Doufáme že jste si to taky užili a zapařili. Byli jste výborní a kapela byla nadšená!

Dále děkujeme Všem členům TJ Sokol Vendolí kteří sloužili a makali celý večer, připravovali na akci, uklízeli nebo se na akci nějakým způsobem podíleli. Bez Vás by to nešlo a jste skvělí!

Zábava se vydařila, nic se nestalo a to je dobře.

Takže děkujeme a těšíme se na Vás na další naší akci, kterou je 2.ročník Rozsvícení Vánočního stromku ve Vendolí, vezměte své ratolesti a určitě přijďte nasát Vánoční atmosféru, budeme se snažit co nejlépe aby se Vám to líbilo.

 

 

Pozn.: Tento článek vyšel ve Vendolském zpravodaji.

Pozn.: Bohužel skrze nemoc fotografa nemáme z akce žádné foto.

 

TJ Sokol Vendolí