2. ročník Rozsvícení Vánočního stromku ve Vendolí a něco do Nového Roku 2019!

Dne 7.12.2018 jsme i po loňské nepříjemné zkušenosti uspořádali Rozsvícení Vánočního stromku.

Rozsvícení bylo naplánováno na 18:00. Lidé se scházeli už dříve před šestou hodinou a pár minut po šesté jsme stromek rozsvítili. Sešlo se Vás hodně stejně jako minulý rok. Poté jsme poseděli u punče, svařáku, pivečka, koled a vinné klobásky v teple v Sokolovně. Bylo to velmi příjemné a my děkujeme za Vaši návštěvu a účast.

Stromek letos naštěstí nikdo neoškubal a nezničil, takže krásně svítil a zdobil hřiště a příjezd do naší obce. Doufáme že se Vám stromek líbil a můžeme Vám slíbit že to za rok zkusíme znova, třeba i s menším překvapením. Děkujeme!

Teď jen něco do Nového roku…

Chtěli by jsme Vám všem popřát za Tělovýchovnou jednotu Sokol Vendolí do Nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a hodně úspěchů jak v osobním tak v profesním životě, klid, pohodu a spokojenou rodinu. Ať se Vám daří, mějte  se rádi a buďte na sebe hodní.

My Vám za celý rok 2018 děkujeme! Za to že nás podporujete, chodíte za námi a jste s námi.

V dalším roce určitě budeme aktivní, budeme se snažit udržet kulturní a společenské akce co pořádáme a určitě přidáme něco navíc, tak se můžete těšit! Zároveň nám držte palce v znovuobnovení fotbalového mužstva, pracujeme na tom a doufáme  že se nám to do konce termínu podání přihlášek do fotbalové soutěže podaří.

A na závěr by jsme chtěli poděkovat Všem členům a příznivcům TJ Sokol Vendolí, za to jak celý rok makáte, chodíte pomáhat, podporujete a jste aktivní. Myslíme že se to za poslední dobu opět hodně zvedá. Děkujeme moc, bez Vás by to nešlo a nefungovalo.

 

MĚJTE SE VŠICHNI KRÁSNĚ!

DĚKUJEME!

TJ SOKOL VENDOLÍ

Pozn.: Tento článek vyšel ve Vendolském zpravodaji.