Srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Člověče, nezlob se!

16.2.2019 pořádáme již 6. ročník oblíbeného turnaje v deskové hře Člověče, nezlob se! Jiným názvem, Pojď si hrát! Turnaj je největší v našem okolí a každoročně se na něj dostaví okolo 60 hráčů. Doufáme že letos to bude ještě víc!

Sraz hráčů je naplánován na 9:45 a po uvedení turnaje, vysvětlení pravidel, a ostatních záležitostí je začátek turnaje naplánován na 10:15. Turnaje se může zúčastnit každý, hranice je bez omezení věku. Hráči do 18 let neplatí žádné startovné, nad 18 let se platí symbolických 20,- Kč. POZOR! Každý hráč si donese svojí vlastní kostku, nějaké v zásobě máme ale určitě nevyjdou na všechny.

Přihlásit do turnaje se můžete na místě od 9:00 nebo předem na telefonní číslo 731 173 132 nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - je potřeba uvést počet a jmenovitý seznam hráčů. Při příchodu se ale budete hlásit u vstupného.

Pro hráče je připravena obsluha přímo u stolu, je zajištěno bohaté občerstvení pro malé i velké a po celý den bude k dispozici Workshop pro děti a navštíví nás také kouzelník a iluzionista.

Hrajeme o super ceny a poháry!

Těšíme se na Vás, doufáme že dorazíte v hojném počtu a tento víkend si společně všichni užijeme. 

Po skončení turnaje posedíme u muziky a pivečka.

 

TJ SOKOL VENDOLÍ

 

Informace o této akci a událost naleznete i na našem Facebookovém profilu TJ Sokol Vendolí.