Koná se 5. ročník turnaje v Člověče nezlob se! - Pojď si hrát!

Dne 17.2.2018 pořádáme již pátý ročník soutěže v Člověče, nezlob se! - jinými slovy turnaj Pojď si hrát! Přihlašování na místě a registrace probíhá od 9:00 až 9:45 a turnaj začíná v 10:15. Neváhejte a přijďte si zahrát a užít si krásný víkendový den!

Tento turnaj pomaličku ale jistě došel už k pátému ročníku, takovému půlkulatému výročí. A my jsme velice rádi že nám zachováváte důvěru a na tento turnaj chodíte jak hrát tak sledovat dění. Tím, že je to 5. ročník, jsme pro Vás nachystali takové zpestření ve formě kouzelníka a iluzionisti v jednom! Nechte se překvapit jeho vystoupením, my jsme na něj také velice zvědaví.

Turnaj bude probíhat stejným stylem jako každý rok. Čeká na Vás bohaté občerstvení pro malé,nejmenší i největší a parta mladých a příjemných pořadatelů. Neseďte doma a dorazte se pobavit, velice se na Vás těšíme a budeme se snažit Vám připravit příjemnou atmosféru, krásný turnaj a celkově krásný celý den. 

Na turnaji není žádné startovné a je to bez omezení věku. Nezapomeňte, každý hráč si musí vzít svoji kostku! 

Hrajeme o krásné ceny! 

Tak to by bylo asi vše, velice se na Vás těšíme a doufáme že dorazíte opět v hojném počtu!

 

Srdečně zvou pořadatelé TJ Sokol Vendolí

 

Sponzoři a partneři akce: Obec Vendolí, TJ Sokol Vendolí, Fortech Litomyšl, UNET Polička, Vodárenská Svitavy, Dřevojas Svitavy, EVT Stavby Svitavy, Tlapnet Polička, Ravensburger Polička, AG MAIWALD a.s. Litomyšl , Jakub Gruber