Uskutečnil se turnaj v Člověče, nezlob se! - Pojď si hrát! - 5.ročník

Dne 17.2.2018 jsme pořádali již 5.ročník soutěže v Člověče, nezlob se! ,jiným názvem Pojď si hrát! , v místní Sokolovně.

Registrace hráčů do turnaje začínala v 9:00 ráno až do 9:45. Turnaj začínal v 10:15 ale ještě předtím všechny soutěžící, diváky a hosty přivítal náš pan starosta Vladimír Buchta a zahájil turnaj.

Letos se turnaje zúčastnilo sice méně hráčů než loni, i když zas tak velký rozdíl to nebyl,ale zase přišlo více diváků a lidí okolo. Turnaj se rozjížděl pozvolně a probíhal v klidu. Tím že je to již pátý ročník, tak hráči věděli co mají dělat. Turnaj se hrál stejným stylem jako poslední roky a tak se postupně přes bodované kola, do vyřazovacích bojů až po velké a malé finále dostalo 12 hráčů. Ti, co skončili v posledních vyřazovacích bojích ve své hře druzí, hráli mále finále, a ti co byli první tak šli do velkého. Všech 12 finálových hráčů bylo oceněno krásnými cenami , každý dostal diplom, a první tři dostali poháry, které letos měly originální a krásný vzhled.

Tím že to byl pátý ročník, tak jsme ho chtěli něčím zpestřit a tak jsme pozvali kouzelníka a iluzionistu  v jednom, Aleše Krejčího.

Za celý den vystoupil dvakrát na 30 minut, poprvé po přestávce na oběd a podruhé před vyřazovacími boji. Jeho vystoupení bylo velmi zajímavé a doufáme že se Vám líbilo a že jste nebyli zklamaní.

Jakmile kouzelník vystoupil podruhé, rozjeli se vyřazovací boje a došli jsme až do finálových kol. Ty proběhly v klidu a v pohodě, v přátelské atmosféře.  A poznali jsme také vítěze jubilejního pátého ročníku, jímž se stal Miroslav Paclík mladší. V průběhu jsme také vyhlašovali velkou tombolu  kde byly krásné ceny,podle vylosovaných čísel které účinkující dostali při registraci, a samozřejmě jsme nezapomněli ani na vyhlášení nejmladšího a nejstaršího účastníka turnaje, kteří také dostali ocenění.

Jakmile se dohrálo a znali jsme vítěze a konečné umístění, tak jsme začali od 12. místa po první oceňovat a vyhlašovat hráče. Po vyhlášení a společném focení  jsme připravili sál na večerní posezení a poté jsme si v klidu poseděli do večerních hodin.

Doufáme že se Vám s námi letos líbilo, a příští rok dorazíte znova, tento turnaj nás baví dělat a jsme rádi že Vás to také baví a že chodíte.

Děkujeme Všem za účast jak při turnaji, tak při diváckém sledování, za podporu, příjemnou atmosféru ,hladký a krásný průběh celého dne a za to že jste vydrželi a společně si to s námi užili!

Dále děkujeme našim sponzorům a partnerům, kteří naší akci velmi podpořili, a to hlavně Obec Vendolí. Děkujeme moc!

Děkujeme moc!

TJ Sokol Vendolí

 

Medailové a konečné umístění (1.-12. místo) :

1. Miroslav Paclík ml.

2. Patrik Hyroš

3. Eva Schmidová

 

4. Jakub Vybíhal

5. Šárka Pospíšilová

6. Patrik Stodola

7. Petr Popelka

8. Veronika Reisová

9. Michaela Svobodová

10. Lenka Svobodová

11. Tereza Poláková

12. Kristýna Kvasnicová

 

Nejmladší účastník turnaje:  Jindřich Synek

Nejstarší účastník turnaje:  Jasmína Justová

 

Sponzoři a partneři akce:  Obec Vendolí, TJ Sokol Vendolí, Tlapnet Polička, Fortech Litomyšl, UNET Polička, Ravensburger Polička, Vodárenská Svitavy, AG Maiwald a.s. Litomyšl , Dřevojas Svitavy,  EVT Stavby Svitavy, Jakub Gruber

 

Ještě jednou všem moc děkujeme!!!

Fotky v sekci Fotogalerie - Člověče, nezlob se! 2018 - Pojď si Hrát - 5 .ročník

Fotka uživatele Lucie Svobodová.